מרקט פליס בית השקעות
צור קשר כניסה לחשבון הוסף למועדפים חדש באתר - כלים למסחר פתח חשבון


אודות החברה

חוזים עתידיים

פלטפורמות

עמלות ובטחונות

מידע ולימודים

חשבון מסחר
אודות החברה
פרופיל מרקט פלייס
לקוחות ממליצים
דרושים
שותפים עסקיים
תנאי שימוש באתר
מרקט פלייס בתקשורת

האתר המשודרג שלכם הינו פשוט תאווה לצורך לקבל מידע.
קשה למצוא אתרים בעברית שמספקים מידע על המתרחש בשוק הקשה הזה של חוזים עתידיים.
קרא עוד
מסחר עם מרקט פלייס
חדש באתר - כלים למסחר
חשבון דמו
פתיחת חשבון מסחרעמוד הבית אודות

תנאי שימוש באתר

תנאי שימוש באתר

www.mptrade.co.il

 

אתר זה נמצא בבעלות חברת מרקט פלייס מכשירים פיננסיים בע"מ ("החברה"). האתר מספק שירותי אינפורמציה והשכלה בשוקי נגזרות פיננסיות ובכלל זה בשוקי החוזים העתידיים והאופציות הבין-לאומיים.

 

1.       שירותי מידע

                                  א.          ציטוטי מחירים
הציטוטים והגרפים המוצגים באתר מסופקים על ידי הבורסות ובשיתוף פעולה יחד עם חברת סטרטג'י ראנר. הציטוטים מוצגים באתר בעיכוב של 10 דקות או לפי דרישות הבורסות, לפי הזמן הממושך יותר. החברה אינה אחראית לשיבוש מכל סוג שהוא, בין שיזום על ידה או על ידי גופים שלישיים, כגון: סטרטג'י ראנר, מסלקת החוזים או אחת הבורסות המשדרות את הציטוטים, ובין שנגרם על ידי כוח שאינו תלוי בה או בגופים שלישיים המשתפים איתה פעולה בנושא זה.

                                  ב.          תצוגת אסטרטגיות אוטומטיות
האסטרטגיות האוטומטיות המוצגות באתר מפותחות על ידי גופים שלישיים ומופעלות על חשבונות דמה (ללא כסף ממשי). בכך למעשה, תוצאות הרווחים והפסדים של אסטרטגיות אלו מציגות מסחר היפותטי שאינו מתקיים במציאות. לתצוגה של מסחר היפותטי במערכות דמו או תשואות של מסחר אוטומטי על בסיס מחירי שוק יש הגבלות מסוימות אשר עלולות לעוות את התנהגות ההשקעה והמסחר לעומת מסחר אמיתי. מאחר והוראות מסחר דמה אינן קיימות בשוק, אין לדעת בוודאות את הסתברות הביצוע שלהן ואת השפעתן על מחירי השוק האמיתיים. זאת מאחר ומסחר דמה אינו מחשיב את השפעת גורמי שוק מסוימים כגון נזילות. כתוצאה מכך, תוצאות מסחר אמיתי עשויות להיות מוטות לחיוב או לשלילה לעומת תוצאות אלו. זאת ועוד, התוצאות הסטטיסטיות של המסחר המוצגות באתר או המופנות על ידי האתר לערוצי תקשורת אחרים נקבעות על סמך נתוני עבר תוך שכלול ואופטימיזציה של אופן המסחר. אתר זה, האסטרטגיות האוטומטיות המוצגות בו ותשואותיהן במסחר היפותטי או אמיתי אינן משמשות מצג להתנהגות או תשואות של חשבון כלשהו.

                                  ג.          מידע סטטי
האתר מספק מידע רב אודות שוק הנגזרות, ובין היתר: הגדרות ומאפיינים של חוזים עתידיים ואופציות, טבלאות בטחונות (
margin), הסברים לימודיים, טיפים למסחר נכון ומידע יומי וארוך טווח על דוחות הנוגעים לשווקים. מידע זה נכתב על ידי צוות החברה ממקורות עצמיים או דרך תרגום והעתקה ממקורות אינפורמציה זרים ובכלל זה ממסלקות ובורסות החוזים. בנוסף, האתר מציג פרסומים וניתוחי שוק של גופים זרים המתמחים בשוק הנגזרות. מידע זה נועד לשימוש ראשוני בלבד על ידי משתמשי האתר. החברה אינה אחראית בשום אופן על טעויות כתיב, תוכן או אחרות ואינה אחראית לשמור על מידע זה מעודכן בכל צורה שהיא.

2.       הצהרת סיכון
אזהרה זו נועדה להציג בפניך את הסיכון הכספי הכרוך במסחר בנגזרות פיננסיות ומכשירים ממונפים אחרים. המינוף הגבוה בביצוע עסקאות עלול לפעול נגדך באותו אופן שהוא פועל בעבורך ולגרום להפסדים גבוהים כמו גם לרווחים גדולים, ואף לעיתים להפסד גדול יותר מסכום הפקדת הלקוח כבטחון לביצוע המסחר, זאת בשל המינוף הקיים בעסקאות עתידיות. לפיכך יש לסחור אך ורק בהון פנוי שאינו הכרח קיומי של המשקיע. לחשבונות המנוהלים על ידי מנהלי תיקים, אסטרטגיות אוטומטיות, וסוגי מנהלים אחרים מצורפות בדרך כלל עלויות נוספות כגון דמי ניהול, עמלות גבוהות יותר ביחס למסחר אישי וחלוקה ברווחים. רשות המסחר בחוזים עתידיים האמריקאית(
CFTC) דורשת כי כל לקוח אשר מעוניין לסחור בעצמו או למסור את ניהול החשבון בידי גורם שלישי יקבל לידיו מסמך גילוי (Risk disclosure) אשר מבהיר את הסכנות במסחר ובודק את צרכי ומטרות המשקיע. אנא בקש מסמך זה כאשר הינך פותח חשבון מסחר ממנהל התיקים שלך בנוסף לאזהרה זו. אזהרה זו אינה אזהרת סיכון מטעם רשות המסחר בחוזים עתידיים (CFTC).

3.       הסרה מאחריות
מרקט פלייס אינה לוקחת על עצמה כל אחריות על פעולות של משתמשים באתר זה. מרקט פלייס עושה כל שביכולתה לספק מידע אמין ועדכני, אך עם זאת, איננה אחראית לגבי דיוקו של מידע, קבוע ומשתנה כאחד המתפרסם באתר זה, או לגבי שינויים ועדכונים המתבצעים בבורסות החוזים שאינם מוצגים באתר. זאת ועוד, החברה אינה אחראית לטעויות מכל סוג, מתרגום או ממקורותיה העצמיים, המפורסמים על ידה או על ידי גופים שלישיים. לפיכך, נתוני המידע והניתוחים המפורסמים באתר עלולים להכיל טעויות. אשר על כן, אין להסתמך על המוצג באתר לצרכי מסחר בשום מצב. השימוש באתר זה הנו אישי ובאחריות המשתמש בלבד.

4.       אתר ניסוי
אתר מרקט פלייס נמצא בתקופת ניסוי (
beta). כתוצאה מכך עלולות להיגרם טעויות בלתי צפויות הגורמות שיבושים באספקת מידע.

*האמור לעיל ובאתר כולו מופנה לזכר ונקבה כאחד.  חזור למעלה  חזור למעלה  

| More

אבקש לקבל פרטים לגבי מסחר באמצעותכם
 דואר אלקטרוני *

 שם מלא *

 טלפון *

Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code
 קוד חדש
 אני מסכימ\ה  לתנאים הבאים

למה מרקט פלייס?

פרופיל מרקט פלייס

שותפים עסקיים

מסחר עם מרקט פלייס

תנאי שימוש באתר
כלים למסחר בחוזים

ציטוטי חוזים

כלים למסחר

שאלות ותשובות

טיפים מסחר חוזים

טבלת בטחונות חוזים

טבלת הגדרות חוזים
מידע ולימודים

קורס חוזים וירטואלי

קורס אופציות וירטואלי

טבלאות השוואה נגזרות

מאמרים חוזים אופציות
ציטוטים וגרפים

ציטוטי מדדים

ציטוטי מטבעות

ציטוטי אגרות חוב

ציטוטי סחורות

כל הציטוטים
חשבונות מסחר

מסחר עצמאי

חשבונות מוסדיים

גידור חומרי גלם לחברות

מסחר אוטומטי אלגוריתמי
מערכות פלטפורמות מסחר

בחירה של מערכת ביצוע

השוואה מערכות מסחר

ONYX

CQG

TRANSACT
מרקט פלייס, ברוקר חוזים עתידיים, אופציות מוביל בישראל. מרקט פלייס מספקת שירותי מסחר ללקוחות מוסדיים, פרטיים וגופים הזקוקים לגידור סיכונים בחומרי גלם וכן שירותי מסחר לסחרני נוסטרו, קרנות גידור ומסחר אוטומטי מבוסס אלגוריתמים וניתוח טכני. באמצעות מרקט פלייס ניתן לסחור בכל החוזים העתידיים המרכזיים בעולם ובכלל זה בנפט, זהב, יורו דולר ומטבעות אחרים, תבואה ומדדי מניות בינלאומיים.


המסחר בחוזים עתידיים ואופציות מסוכן ואינו מתאים לכל אדם

פותח ע"י Guru4rent בניית אתרים